top of page

על חלום של אחד, שהופך להיות של כולם!

זה פוסט על חלומות, זה פוסט על מקריות שלא במקריות, אבל ת'כלס זה פוסט שיווקי כדי שגם אתם לא תפספסו הזדמנות להגשים חלום.

זה פוסט על חלום של אחד, שהפך להיות מצע לחלומות של כולם!

כשהתחלתי להדריך החלטתי על שני ערכים שיהיו המצפן עבורי- האחד- #כסף הוא לא יהיה מחסום עבור מטיילים ועליי לעשות טיולים לכל כיס- כי טיול הוא לא מותרות- הוא עוד מפגש עם עצמנו בטבע והטיפול שכולנו צריכים לנפש. השני- #הנגשה- לא חייב רגליים, עיניים או כל חוש על מנת לטייל. יש כלים, אמצעים והכי חשוב קהילה ואנשים שיכולים לסייע בזה!

יש לי עוד עבודה לממש את הערכים האלה וראוי כמה שיותר עליי לזכור לכייל את המצפן מדי פעם, אומרים שטלפון ומגנטים למינהם ( אשראי) עלולים לפגוע בכיול אולי אני צריכה לשים אותם בכיסים נפרדים או פשוט לקחת איתי רק את המצפן. מה אתם אומרים?

החלום מתחיל ב Omer Zur שהבין שאביו לא עשה טיול אחרי צבא עקב היותו עם מוגבלות פיזית ממלחמת יום הכיפורים, הוא החליט שיעשה את שביכולתו בשביל להוציא את אביו לטיול " אחרי צבא" וכך היה! פשוט צפו בסרטון בתגובה הוא מסביר הרבה יותר טוב.

העניין הוא כזה פתאום הבנתי את הדבר הכי חשוב בחלומות! אין דבר כזה חלום אינדבדואלי חלום של אדם פרטי, ברגע אחד הופך להיות חלום של אחרים, הוא גם משפיע על מערכות יחסים, על הטבע, על חברה, על קהילה ולפעמים גם על אלפיי אנשים. עומר לא ידע שמהטיול של אביו, ומהכסא המיוחד שפיתח- "הטרקר", תקום חברה Paratrek ( שמי שעוד לא מכיר זה הזמן), שבזכותה ילדים עם מוגבלות פיזית מטיילים במסגרת ביה"ס במקומות שלא חלמו עליהם או, חברות הייטק שיבואו לטיול כזה. הוא בטוח לא דמיין שיצטרך לייצר "טרקרים" פרטיים לאנשים שרוצים כל הזמן לטייל עם המשפחה.

עומר בטח לא ידע שהוא יהיה בית להגשמת חלומות של אחרים, המוטו של פאראטרק- where there's a wheel, there's a way"!

אנשים חכמים מאוד שהם קשורים לפוסט על מקריות שלא במקריות חידדו לי היבט חשוב לגבי חלומות -שימו לב:

#חלום זו לא מילה גסה, הוא לא רק בלילה כשישנים, הוא לא פנטזיה, הוא לא תלוי בחסדיי שמיים וראוי לצעוק אותו בקול כדי שנהיה חייבים לעשות הכל בשביל להגשים אותו. יש הרבה שאין להם חלומות- או עדיין אין להם כאלה. אולי כי אין אמונה, אין דימיון, אין שותפים, אין השראה או אין זמן בשרידות החיים לחשוב על משהו מעבר ליומיום המאוד קשה. חלום עובד בשני מישורים ואולי יש יותר שאין לי את המילים להסבירם. 1. מישור הפרקטיקה- השכל- כל הצעדים הפרקטיים שבדרך כלל כוללים מספרים, כסף, מחשבות על כסף, גילאים ומלא מלא מספרים שצריך לקחת בחשבון בשביל ליישם אותו שם גם המחסומים. 2. מישור הדימיון- הלב- אל לנו לשכוח שחלום הוא כנראה דבר שעוד לא פגשנו, לא חווינו ולא ראינו לכן ניתן לעוף בדימיון ויש דברים שלא נידע ונצטרך לתת לכנפיים של אותו חלום לנווט גם את המצפן שלו.

כי ברגע שהחלום עוטה כנפיים ונוגע באחרים או תלוי באחרים יש לו אדוות עד לאינסוף.

אז היה לי חלום וזה לטייל עם פאראטרק בהר הגבוה בסיני, החלום הוגשם או לפחות חלקו כי זוכרים? הוא עד לאינסוף...

יש עוד מלא סיפורים שקשורים לחלומות שמתחשק לי לספר לכם אבל נזכרתי שצריך גם לשווק וזה בעייתי לכתוב פוסט ארוך כי לא קוראים פוסטים ארוכים. אבל, רשמו לי בפרטי מתי אתם מצטרפים לטיול הבא שלנו בהר הגבוה??53 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page